כיצד להיות מנעולן מוצלח?

כיצד להיות מנעולן מוצלח?

מקצוע של מנעולן הוא מקצוע קשה. לרוב צריך להיות עם היד על הדופק בכל שעות היממה, לתת שירות ללקוחות גם באמצע הלילה או בשעות המוקדמות של הבוקר. לפעמים מדובר בימים ארוכים ומעייפים, שגורמים לך להרגיש שאולי בחרת בעבודה הלא נכונה. אבל בעצם, מדובר בעבודה מספקת מאד.

אתה מצליח פעמים רבות להציל אנשים ממצב רפואי מסוכן – כאשר אדם נתקע ברכב, כאשר ילדים נתקעים בחדר מסוים וכדומה, אתה מסייע לאנשים במהירות להחליף את המנעול לבית ומחזיר אותם לשגרת היום שלהם ואתה מרוויח – אם אתה עושה את הכל נכון – כסף על מעשים טובים אלו.

איך הופך מנעולן בתל אביב, אחד מתוך עשרות, למנעולן מצליח? קבלו טיפים מכאלו שכבר עשו זאת.

תהיו זמינים בכל שעות היממה: מנעולן טוב הוא בעל מקצוע שזמין ללקוחותיו בכל שעות היממה. זה אומר לא לסגור את הטלפון הנייד בפני לקוחות בשעות הערב והלילה ולקבל שיחות חירום כשלקוחות מחפשים אתכם. ככל שתהיו זמינים יותר ותגיעו במהירות רבה יותר, כך תקבלו יותר חוות דעת טובות ותספקו את לקוחותיהם.

תציעו מחירים הוגנים: גם כאשר מזעיקים אתכם בשעה הכי לא נוחה ביממה, חשוב שתהיו הוגנים ותחרותיים מול מנעולנים אחרים. לא כדאי לגבות מחיר מופקע גם כשמדובר במקרה חירום או בשעה לא סבירה, תהיו הוגנים ותבינו שחלק מהעבודה שלכם היא להגיע בשעות קשות.

תשווקו את עצמכם: אם אתם רוצים להיכנס לתחום ולהתחרות בעיר כמו תל אביב, כדאי לכם לפרסם את עצמכם. מגנטים בחדרי מדרגות, עמודי אינטרנט, אתרים וכדומה יכולים לקדם אתכם. ככל שיותר אנשים יכירו את מספר הטלפון שלכם כך תהיה לכם יותר עבודה. וחשוב מכך: שירות מעולה הוא השיווק הכי טוב, כי בכל הקשור לבעלי מקצוע מסרים עוברים מלקוח אחד ללקוח פוטנציאלי אחר.

למדתם משהו חדש? נהנתם לקרוא? שתפו ברשתות החברתיות! פייסבוק / טוויטר / טלגרם / וואטסאפ /